TRAX

Artan rekabet ortamında mağazalar diğerlerinden farklılaşmak için çözüm aramaktadır. Ingenico Türkiye tarafından geliştirilen Trax perakendecilerin müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırmak ve aynı zamanda markalara farklılık kazandırmak amacıyla geliştirilmiş kapalı devre bir “ Sadakat Kart “ çözümüdür. Akıllı kart üzerinde kart sahibine ait kişisel bilgilerin yanında kişisel kazanımlarına ilişkin puan bilgilerinin de tutulduğu, çeşitli kampanyalara katılma, puan ve kişiye yönelik ödüller kazanma ve kişiye özel mesajların sunulduğu offline çalışan bir programdır. Program kullanıcılarının tercihi doğrultusunda manyetik bantlı kartlar ile online işlem alternatifi de sunulabilmektedir. Bu programda POS terminalleri aracılığı ile harcama tutarları, ziyaret sıklığı, özel günler dikkate alınarak kampanyalar oluşturulabilmekte, çeşitli ekranlar kullanılarak kampanya, müşteri alışkanlıkları ve kampanya sonuçları takip edilebilmektedir.

Loyalty Programı trax ne sunuyor?

Kişiye özel kampanyalar
Çip üzerinde tutulabilen bilgiler sayesinde kişiye özel kampanya uygulama imkanı sunulabilmektedir.

Müşteriyi anında bilgilendirme imkanı
Bilgilerin çip üzerinde tutulmasından dolayı anında kampanya bilgilendirmesi ve kampanya kazanımlarının kullanımı mümkün olabilmektedir.

Özel günlerde, müşteriye özel mesajlar
Kişiye özel günlerde kutlama mesajları oluşturulabilmektedir (Doğum günü, evlilik yıldönümü vb.)

Yüksek güvenlik standartı
Akıllı kartlardaki güvenlik özellikleri sayesinde kart üzerinde yüklü kişisel bilgilere ulaşmak mümkün olmamakta, bilgi ve işlem güvenliği sağlanmaktadır

Detaylı raporlama ve takip özelliği
Ziyaret sıklığı, satın alınan ürünler vb. bazında raporlama yapabilmektedir.

  • Paylaş