Ödeme sistemlerinde lider

Elektronik ödeme sistemlerinde, POS üretimi ve satışında dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Ingenico, güvenli ödeme konusunda dünyanın en iddialı kredi kartı terminallerini üretmektedir ve bu alanda lider şirket konumundadır.

2007 yılında, 1998 yılından beri distribütörü olan firmayı satınalarak Türkiye pazarına doğrudan giriş yapan Ingenico, Türkiye’yi yeni pazarlara açılma konusunda bir üs olarak değerlendirmektedir. Son olarak 2008 yılında Ingenico AG’nin Safran Group’un ödeme sistemlerinde faaliyet gösteren şirketleri Sagem Monetel ve Sagem Denmark ile birleşmesinin sağladığı sinerji ile Türkiye’de sektörünün liderliğine yükselen Ingenico Türkiye, yazılım ve Ar-Ge ekibinin yarattığı farkla emin adımlarla büyümektedir.

Ingenico ürünleri, kanıtlanmış teknolojisi, sektöre yön veren standartları ve ergonomisi ile kullanıcıları arasında maksimum güvenilirlik, çok yönlü ve kullanım kolaylığı sağlayan marka olarak bilinmektedir. Ingenico, geniş ürün yelpazesini tüm dünyadaki iş ortakları aracılığı ile son kullanıcıların beğenisine sunarken, dikey pazarlarda ise özel projelerde yer almaktadır.

Ingenico Türkiye, Temmuz 2007 tarihinden itibaren Ingenico terminallerinin bakım-onarım hizmetini de vermektedir. Firma bankacılık ve ödeme sistemleri sektörüne ayrıca;

  • Ödeme terminalleri (POS, yazarkasaPOS),
  • Ortak POS Uygulamaları
  • POS Network Çözümleri
  • Terminal Yönetim Sistemleri
  • Akıllı Kart Uygulamaları
  • Temassız Ödeme Çözümleri

gibi geniş fakat uzmanlık gerektiren bir yelpazede ürünler sunmakta ve çözümler geliştirmektedir. Kartlı ödeme sistemleri alanında sunduğu teknolojik çözümler, sektörün nabzını elinde tutan Ar-Ge çalışmaları ve teknolojik deneyimiyle ülkemiz bankacılık sektörüne önemli katkılar ve geleceği günümüze taşıyan bir vizyon sunmaktadır.

Ingenico Suriye, Ürdün, Irak, Yemen, Birlesik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Umman, Lübnan, Suudi Arabistan ve Kuveyt olmak üzere 11 ülkeye daha yazılım ve donanım hizmeti sunuyor.

Ingenico Türkiye geniş ve tecrübeli yazılım ekibi sayesinde Ortak POS konusunda liderdir.

  • Paylaş