Ingenico Türkiye

Filtre

  • Tarih

    -

Basın Bültenleri

Sodexo uygulamaları, Ingenico Move/5000 F Seyyar Yazarkasalarda da hazır.

Ingenico’un yeni model Seyyar YazarkasaPOS’u Move/5000 F’lerde de Sodexo avantajlarından faydalanmak mümkün.

  • Türkiye
23 Mart 2021 Salı

Ingenico’nun son tasarımı Move 5000F, seyyar yazarkasa pazarına yeniliklerle geliyor

Dünyanın ve Türkiye’nin uçtan uca ödeme konusunda lider markası Ingenico’nun , yeni  EFT POS özellikli seyyar yazarkasası Move 5000F; 4G bağlantısı, temassız ödeme özelliği, en yüksek seviye uluslararası güvenlik standardı PCI PTS 5.x ve Ingenico’nun en hızlı platformu Tetra işletim sistemi ile dikkat çekiyor.

  • Türkiye
11 Haziran 2020 Perşembe

Ingenico Yazarkasalar ile Temassız Ödemeler Arttı

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider markası Ingenico, tüketicilerin ödeme cihazlarıyla olan temasını en aza indirmek adına temassız ödeme imkânı sunan modelleriyle ön plana çıkıyor. Masaüstü iDE280 ve mobil iWE280 yazarkasaPOS’lara ek olarak iPP220 PINPAD temassız ödeme seçenekleriyle güvenli bir ödeme ortamı sağlıyor.

  • Türkiye
22 Nisan 2020 Çarşamba

Türk Telekom ve Ingenico’dan İş Birliği

Dünyanın ve Türkiye’nin uçtan uca ödeme konusunda lider markası Ingenico, Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden Türk Telekom ile iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında; Ingenico YazarkasaPOS’larda bulunan Türk Telekom uygulaması ile tüketiciler TL yüklemesi ve fatura ödemesi yapabilecek.

  • Türkiye
18 Şubat 2020 Salı

Ingenico’dan Kaçırılmayacak YazarkasaPOS Kampanyası - Kampanyamız Sona Ermiştir.

YazarkasaPOSlarının donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan, uçtan uca ödeme konusunda dünya lideri olan Ingenico, kaçırılmayacak bir kampanyaya imza atıyor.

  • Türkiye
15 Ekim 2019 Salı

Ingenico iCiro Paketlerine Yeni Özellikler Eklendi!

YazarkasaPOS’larında teknolojik altyapıya ve uygulama zenginliğine önem veren Ingenico,  iş yerlerinin yükünü hafifleten uygulaması İCiro’ya yeni özellikler ekledi.

  • Türkiye
27 Mayıs 2019 Pazartesi