Ingenico Türkiye

Ingenico Seyyar YazarkasaPOS alanlar 200 TL' lik yakıt kazanıyor.

Yazarkasalarının donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Ingenico Group, yepyeni bir kampanya başlatıyor.  26 Eylül - 30 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; Ingenico iWE280 Seyyar yazarkasa alarak kampanyaya kayıt olan işyerlerine çekilişsiz kurasız tüm OPET istasyonlarında geçerli 200 TL değerinde yakıt hediye ediliyor.

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi Ingenico Group, hem avantajları hem de kampanyaları ile müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. 26 Eylül - 30 Ekim 2016  tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; Ingenico iWE280 seyyar yazarkasa alarak kampanyaya kayıt olan işyerlerine çekilişsiz kurasız tüm OPET istasyonlarında geçerli 200 TL değerinde yakıt hediye ediliyor.

Ingenico Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdürü Alpay Sidal, OPET işbirliği ile hayata geçecek kampanya ile ilgili memnuniyetini belirterek şunları söyledi: “Ingenico Group olarak cihazlarımızın teknolojik üstünlüğü ile müşterilemize pek çok avantaj sağlıyoruz. Dönem dönem gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımızla da müşterilerimize cazip fırsatlar sunmayı arzu ediyoruz. 26 Eylül-30 Ekim tarihleri arasında satın alma yapıp sahada kurulumu tamamlandıktan sonra kampanyaya kayıt olan tüm işyerleri Ingenico’dan 200 TL lik yakıt kazanacak. Yakıt kullanımı tüm Opet istasyonlarından yapılabilecek. “

Ingenico iWE280 Seyyar Yazarkasalar  katılımcı bankalar ve Pavo bayilerinden satın alınabiliyor.

  • Aslı Uzer

    Director / Product & Marketing / Ingenico Turkey

  • (T): +90 (212) 366 48 00