Ingenico Türkiye

Ingenico Türkiye’de yeni yönetim organizasyonu

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi Ingenico Group, yazarkasa alanındaki çalışmalarını güçlendirmek için organizasyon yapısını yeniden şekillendirdi. Bu kapsamda Ingenico Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kıvanç Akalın olurken, İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcılığı’na Gökşin Yılmaz, Ingenico Türkiye Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Erhan Öztop, İnovasyon ve ARGE Grubu Genel Müdür Yardımcılığı’na İlker Onay ve Teknoloji ve Platformlar Grubu Genel Müdür Yardımcılığı’na Emine Çınar getirildi. Şirketin OrtaDoğu Bölgesi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na ise Evren Gürleroğlu atandı.

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi, Fransa merkezli Ingenico Group, yazarkasa alanındaki çalışmalarını güçlendirmek için organizasyon yapısını şekillendirme kararı aldı.  Elektronik ödeme sistemlerinde dünya lideri olan Ingenico Group’un Türkiye ofisi ayrıca Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Umman, Yemen, Kuveyt, Irak, Lübnan, Ürdün ve Suriye olmak üzere 11 ülkeye daha yazılım ve donanım hizmeti sunuyor.

Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal yapılan yeni organizasyonun ekibe farklı açılımlar getireceğine inandığını belirterek şöyle konuştu: “Yazarkasa dünyasına katılmamızla birlikte yeni bir dönem ve değişim sürecine girdik. Bu süreçte farklı deneyimler yaşıyor ve öğreniyoruz. İlk defa devlet  seviyesinde bir otoriteye bağlanarak sorumluluklar aldık ve bugüne kadar bu sorumlulukları başarıyla yerine getirdik. Değişen iş koşullarına uyum sağlamak ve başarılarımıza yeni başarılar katarak güçlenmek için 2016’da da değişime devam edeceğiz. Bu amaçla organizasyon yapımızı tekrar değerlendirdik ve hedeflerimize ulaşmak konusunda bizi destekleyecek yeni bir organizasyon yapısına geçmeye karar verdik. Bu yeni yapıyla, daha hızlı ve verimli çalışmamızı destekleyecek, takım çalışmasını güçlendirerek sinerjiyi artıracak yeni bir organizasyon yapısı oluşturduğumuzu düşünüyoruz.”

  • Aslı Uzer

    Director / Product & Marketing / Ingenico Turkey

  • (T): +90 (212) 366 48 00