Ingenico Türkiye

Ingenico’dan Ramazan Ayında Altın Değerinde Kampanya!

YazarkasaPOSlarının donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Ingenico, Ramazan ayına özel yepyeni bir kampanya başlattı. 27 Mayıs- 24 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; Ingenico yeni nesil yazarkasaPOS alan işyerlerine çekilişsiz kurasız 1gr. 24 ayar sertifikalı külçe altın hediye ediliyor.

ZUBİZU, Yemek Çeki, Tax Free uygulamaları ile işyeri sahiplerine tek cihaz üzerinden ihtiyaç duydukları birçok işlemi yapma fırsatı sunarak hayatlarını kolaylaştıran Ingenico, şimdi de Ramazan ayına özel bir kampanya sunuyor. Ingenico, 27 Mayıs- 24 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında -ister masaüstü, ister seyyar- Ingenico yeni nesil yazarkasaPOS alan işyerlerine çekilişsiz kurasız 1gr. 24 ayar sertifikalı külçe altın hediye ediyor.

Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal kampanya ile ilgili olarak şöyle konuştu: İş yeri sahiplerinin yasal yükümlülüklere uygun olarak hizmetlerini sürdürmeleri için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu kapsamda Turkcell satış, ZUBİZU, Yemek Çeki, Tax Free gibi uygulamalarla işyeri sahiplerine tek bir cihaz üzerinden birçok işlem yapma ve katma değerli uygulamalarla ek gelir elde etme imkanı sunuyoruz. Bu da müşterilerimizin gelirlerini artırırken, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmelerini  sağlıyor. Bu sebeple KDV fişi veren cihaz almanın ötesinde ek gelir elde etmek isteyen mükelleflerimizin ilk tercihi son dönemde Ingenico oldu. Sıfırdan girdiğimiz pazarda, yeni nesil ÖKC sayımız 150 bin adeti geçti. Şimdi de Ramazan ayına özel bir kampanya başlattık. Ramazan ayı süresince seyyar veya masaüstü Ingenico yeni nesil yazarkasaPOS cihazlarını tercih eden iş yerlerine çekilişsiz kurasız 1gr. 24 ayar sertifikalı külçe altın hediye ediyoruz. Kampanyamızın tüm işyerleri için hayırlı ve uğurlu olmasını ve Ramazan bereketi getirmesini dilerim.”

Kampanya hem iWE280 Seyyar YazarkasaPOS, hem de iDE280 Masaüstü YazarkasaPOS cihazları için geçerlidir.

  • Aslı Uzer

    Director / Product & Marketing / Ingenico Turkey

  • (T): +90 (212) 366 48 00