Ingenico Türkiye

Ingenico YazarkasaPOS’lar şimdi ZUBİZU ile uyumlu

Yazar kasalarında çalıştırdığı uygulama sayısı, donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Ingenico, yeni nesil yazarkasaPOS cihazlarını her geçen gün farklılaştırmaya devam ediyor.

Ingenico iWE280 Seyyar yazarkasaPOS ve iDE280 masaüstü yazarkasaPOS’lar şimdi tüketicilere sanat-eğlence, yeme içme, seyahat otomobil gibi birçok alanda özel ayrıcalıklar ve hizmetler sağlayan ZUBİZU ile tam uyumlu çalışıyor. 

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi Ingenico Group, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yeni nesil yazarkasaPOS cihazlarını yeni uygulamalarla desteklemeye devam ediyor. Ingenico’nun en yeni uygulaması ZUBİZU oldu. 

Ingenico Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdürü Alpay Sidal ZUBİZU iş birliği ile ilgili şunları söyledi: “Yeni nesil yazarkasaPOS cihazlarımıza entegre ettiğimiz ZUBİZU uygulaması sayesinde, ZUBİZU kullanıcıları ödeme sırasında kendilerine sağlanan tüm ayrıcalıklardan faydalanabiliyor. Tüm sistem uçtan uca entegre çalışıyor. Bu sayede hem iş yerlerine hem  de kullanıcılara eşsiz bir kullanım kolaylığı ve deneyimi sağlıyoruz. ZUBİZU avantajlarını sunmak için iş yerlerinin ÖKC dışında farklı bir tablet cihaz kullanması gerekliliğini de ortadan kaldırıyoruz. Tüketici de ödeme sırasında uygulanan kampanyaların yanında, ZUBİZU uygulamasına önceden tanıtılmış kredi kartı ile dilerse mobil ödeme imkanına da sahip oluyor. Ingenico YazarkasaPOS’lar ZUBİZU uygulamasına tam olarak entegre çalışıyor.” 

Doğuş Müşteri Sistemleri CEO’su Hakan Kaplan ise şunları ekledi. “Ingenico ile iş birliğimiz sayesinde ZUBİZU yüklü Ingenico yazar kasalar iş ortaklarımıza uygulama anında büyük kolaylık sunuyor. ZUBİZU kullanımı sırasında hız ise yazar kasa kullanımının sunduğu bir diğer avantaj. Aynı zamanda ek tablet cihazının kullanımını kaldırarak iş yerinin maliyetini düşürürken operasyonu hızlandırıp müşterilerin deneyimini iyileştiriyor. Ödenecek tutar entegrasyon vasıtasıyla ZUBİZU uygulamasına gönderiliyor. Kullanıcı ödeyeceği tutarı görüyor ve tek tuşla, sadece birkaç saniyede ödemeyi tamamlıyor. Bu uygulama ilk olarak Delimonti, Go Meso, Günaydın Steakhouse, Lacivert, Masa ve Mezzaluna’da başlatıldı. Önümüzdeki dönemde yeme içme sektöründeki tüm üye restoranlara ve diğer sektörlerden daha çok iş yerine ulaşmasını hedefliyoruz.” 

ZUBİZU üye iş yerlerinde, kullanıcının mobil uygulamasında yer alan QR kodu,  Ingenico yazarkasaPOS üzerindeki barkod okuyucu kullanılarak veya manuel olarak girilebiliyor. ZUBİZU’dan gelen avantajlı alışveriş seçenekleri kullanıcıya anında sunuluyor. 
 

  • Aslı Uzer

    Director / Product & Marketing / Ingenico Turkey

  • (T): +90 (212) 366 48 00