Ingenico Türkiye

Ingenico YazarkasaPOSlar ile restoranların ihtiyacı olan tüm uygulamalar tek cihazda!

YazarkasaPOSlarının donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Ingenico, adisyon sistem entegrasyonundan yemek çekine, kredi kartı uygulamalarından, ödül sadakat programlarına kadar restoranların ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri Ingenico yazarkasaPOSlar ile tek cihazda bir araya getirdi. Yeni sistem ile işletmeler, banka pos cihazları, yemek çeki cihazları ve mali yazarkasalardan alınan tüm hizmet ve uygulamalara Ingenico yeni nesil yazarkasaPOS’lar ile tek cihaz üzerinden ulaşarak hem zamandan hem de maliyetten tasarruf yapmış olacak.

Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal yeni sistemle ilgili şöyle konuştu: “İş yeri sahiplerinin yasal yükümlülüklere uygun olarak hizmetlerini sürdürmeleri için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Zamanla yarışan restoranlar için çok büyük önem taşıyan “hız” açısından yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan Ingenico yazarkasaPOS’larında şimdi de yemek çeki hizmetlerinden Multinet, Edenred (Ticket Restaurant) ve Sodexo uygulamalarını iş ortağımız Pavo ile birlikte geliştirdik. Böylece Ingenico yazarkasaPOS alan restoranların ilgili firma ile anlaşma yaparak yemek çeki uygulamalarını tek cihazda çalıştırabilmesi, mevcut adisyon entegrasyonundan faydalanması mümkün. Böylece işletmeler tek cihaz ile kdv fişi verirken, ödeme tahsilatında nakit ve banka kartının yanı sıra yemek çeki ile de tahsilat yaparak hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmiş olacak.

Sidal sözlerine şöyle devam etti: “Yemek çeki uygulamalarının yanı sıra kısa bir süre önce Ingenico yazarkasaPOS cihazlarımız ZUBİZU uygulamasıyla tam olarak entegre bir şekilde çalışmaya başladı. Ingenico yazarkasaPOS’lar Micros ve Omni entegrasyonu ile restoranlarda adisyon sistemi otomasyonunun bir parçası olurken, ZUBİZU gibi sadakat programlarını destekleyen teknolojisi sayesinde restoranların müşterilerine uçtan uca sadakat hizmetleri sunmasını sağlıyor. Bu sayede hem iş yerlerine hem  de kullanıcılara eşsiz bir kullanım kolaylığı ve deneyimi sağlıyoruz. ZUBİZU avantajlarını sunmak için iş yerlerinin ÖKC dışında farklı bir tablet cihaz kullanması gerekliliğini de ortadan kaldırıyoruz. Bu da yine maliyet ve zamandan tasarruf anlamına geliyor.”

Yemek çeki uygulamaları hem iWE280 Seyyar YazarkasaPOS, hem de iDE280 Masaüstü YazarkasaPOS üzerinde çalışabiliyor.

  • Aslı Uzer

    Director / Product & Marketing / Ingenico Turkey

  • (T): +90 (212) 366 48 00