Ingenico Türkiye

Ingenico ‘Online PLU Yönetimi Uygulaması’ ile binlerce ürünün barkodunu Ingenico yeni nesil yazarkasaPOS’unuza kolayca tanımlayın, iş yükünüzü azaltın!

YazarkasaPOS’larında teknolojik pratikliğe ve uygulama zenginliğine önem veren Ingenico, cihazlarına her geçen gün yeni bir uygulama ekliyor. Ingenico iWE280 Seyyar yazarkasaPOS ve iDE280 masaüstü yazarkasaPOS’lar son olarak sunduğu ‘PLU Yönetimi Uygulaması’ ile işyerlerine yine zamandan tasarruf etmeye ve iş yükünü azaltmaya fırsat tanıyor.

Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal, PLU Yönetimi Uygulaması hakkında şu bilgileri aktardı: “PLU Yönetim uygulaması sayesinde bir veya birden fazla Ingenico yazarkasası olan işyerleri, satış yaptığı binlerce ürünü web ortamında gruplayarak, barkod ve fiyat tanımlaması yapabiliyor ve bunları Ingenico cihazlarına indirebiliyor. Merkezden yapılan tüm değişiklikleri tüm Ingenico yazarkasaPOS’larına kolayca aktarabiliyor. Bir yazarkasada yapılan ürün ve fiyat tanımlamaları , diğer yazarkasalara da PLU Uygulaması ile merkezden kolayca aktarılabiliyor. İşyeri ayrıca sattığı ürünleri isimleri ile sınıflandırabiliyor, fiyatlar barkod okutulunca otomatik olarak yazarkasa ekranında beliriyor ve fişe de otomatik basılıyor. Bu sayede kasada işlemler hızlanıyor . Çok ciddi bir zaman alan ürün tanımlama, ürün gruplama, barkod ve fiyat tanımlaması gibi işlemler artık web ortamında  gerçekleşerek zamandan tasarruf sağlanıyor. İşyeri gün sonunda hangi üründen kaç adet sattığının ve ne kadar ciro yaptığının raporuna da PLU Raporu ile ulaşabiliyor. Barkod okuyuculu Seyyar İWE280 ve Masaüstü İDE280 ile 100 bin ürüne ait PLU ve stok yönetimi yapmak mümkün.

Sidal sözlerine şöyle devam etti: “Ingenico yazarakasaPOS’lar ile esnafın hayatını kolaylaştırıcı ve ek gelir kazanacağı uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceğiz. Sahada uygulama portfoyünde lideriz. Bizi tercih eden 140.000 esnafımız, halihazırda mevcut 210’dan fazla uygulamamızı kullanıyor. Yani yazarkasa uygulamasına ek olarak, 400.000’den daha fazla uygulama, yazarkasalarımız üzerinde çalışıyor. Donanımlarımızın yanısıra, uygulamalarımızın da bu kadar tercih ediliyor olması bizim için gurur verici. Uygulama konusunda da lider olmaya devam edeceğiz. ”

Ingenico, YazarkasaPOS cihazlarında geliştirilen özellikleri ile kullanıcılarına alışverişten eğlenceye kadar birçok avantaj sunan HOPİ ve ZUBİZU gibi uygulamalarla tam uyumlu çalışırken, adisyon sistem entegrasyonundan yemek çekine (Metropol, Multinet, Sodexo, Ticket Restaurant), kredi kartı uygulamalarından, ödül sadakat programlarına kadar restoranların ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri de tek cihazda bir araya getirdi. Artık bir yazarkasadan beklenenden çok daha fazla hizmet sunarak kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ve zamandan tasarruf sağlayan Ingenico YazarkasaPOS cihazları pratikliği, hafifliği, dokunmatik renkli ekranı ile de kullanım kolaylığı sunuyor.

  • Aslı Uzer

    Director / Product & Marketing / Ingenico Turkey

  • (T): +90 (212) 366 48 00