Ingenico Türkiye

Dünyanın Mil Platformu ‘Global Miles’, Ingenico ile Özgürce Mil Kazandırıyor!

Türkiye’nin bankalardan ve havayolu şirketlerinden bağımsız ilk mil programı olan Global Miles, Ingenico YazarkasaPOS’lar ile entegre olarak bir ilke imza attı. Ingenico YazarkasaPOS ile çalışan uygulama sayesinde kullanacılar online olarak mil kazanıyor.

Dilediğiniz hem havayolu şirketi ile uçup hem de dilediğiniz banka ya da kredi kartını kullanarak mil kazanma şansı veren Global Miles ile Ingenico arasında yapılan işbirliği ile şimdi mobil bir uygulama olan Global Miles, Ingenico yazarkasa cihazları entegre çalışıyor. Böylelikle Global Miles kullanıcıları Ingenico üye işyerlerinde harcama yaptıklarında, alışveriş fişindeki QR kodunu uygulamaya okutup, millerini anında kazanıyor. Böylelikle banka kartı ya da kredi kartı fark etmeksizin yapılan her harcamadan mil kazanma şansı doğuyor.

Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal yeni Global Miles işbirliği ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Uygulama ortaklığımıza bir yenisini daha eklemiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Geçtiğimiz yıl, Tax Free Zone, Zubizu, Hopi ve  yemek kartı uygulamarımız ile kullanıcılarımızın hem  iş yükünü azalttık hem de zamandan tasarruf sağladık.Tüm entegrasyonlarımızın geri dönüşleri de son derece memnun edici oldu. Global Miles da aynı şekilde kullanıcılarımıza fayda sağlayacak pek çok avantaj taşıyor. Artık Global Miles üyeleri Ingenico yazarkasapos cihazlarından yapacakları her harcamadan banka ve kredi kartı fark etmeksizin mil kazanabiliyor.”

Ingenico ile özgürce harca özgürce mil kazan…

Global Miles, üyelerin ödeme tipi ve havayolu şirketi konusunda zorlandığı bu programın değişebileceği fikrinden yola çıkarken Ingenico’nun güçlü teknolojik altyapısından yararlanarak daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyor. Tüm Ingenico üye işyerlerinde geçecek Global Miles sayesinde hem harcayıp hem özgürce mil kazanmanın yolu açılmış oluyor.

Global Miles’ın kurucu ortaklarından Serdar Salepcioğlu: “The Loyalty Magazine Awards 2017’de ‘Best Use of Mobile Within a Loyalty Strategy’  ve Loyalty 2018’de ‘Best Use of Technology’ kategorilerinde finalist olmayı başaran Global Miles, 2017 yılı sonunda programını ödeme sistemlerinin lider şirketi Ingenico’nun cihazları ile entegre etti. Bu entegrasyon ile Ingenico’nun gücünü ve altyapısını da arkamıza alarak çok uluslu bir platforma dönüşme sürecinin adımlarını atmaya başladık. Global Miles olarak Ingenico’nun sağladığı destekle Türkiye’de ve yurtdışında yaygınlaşmayı hedefliyoruz. Ingenico bu anlamda sadece bir ödeme terminali sağlayıcısı değil, ‘verdiğim hizmeti kullanıcılarıma nasıl farklı bir fayda ve değere dönüştürebilirim’ çabası içinde olan bir şirket ve bu özelliğinden biz de oldukça faydalandık. Markamızın Ingenico gibi dünya lideri ile birlikte anılması bile çok bizim için değerli bir şey. Tüm Ingenico YazarkasaPOS kullanıcılarını özgürce mil kazanmaya davet ediyorum” dedi.

  • Aslı Uzer

    Director / Product & Marketing / Ingenico Turkey

  • (T): +90 (212) 366 48 00