Ingenico Türkiye

Ingenico Yazarkasalar Vestel Mağazalarında da satılacak!

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi Ingenico Group, Türkiye’nin yerli teknoloji devi Vestel ile İngenico YazarkasaPOS cihazların Vestel bayilerinden satışı konusunda anlaştı. 
 

YazarkasaPOSlarının donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Ingenico müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına satış ağını kuvvetlendirmeye devam ediyor. Vestel ve İngenico arasında yapılan işbirliği ile Ingenico Seyyar YazarkasaPOS iWE280 ve masaüstü YazarkasaPOS iDE280 anlaşmalı Vestel Bayilerinde de satışa sunuluyor. Teknolojik sürdürülebilirliğe önem veren Ingenico, Vestel’in tüm Türkiye’ye yayılan bayi ağı sayesinde bir çok noktada hizmet verme imkânı bulurken, iş yeri sahipleri İngenico’ya daha rahat ulaşma imkanına kavuşuyor.

 

Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal Türkiye’nin en köklü teknoloji şirketi Vestel ile yapılan anlaşma sonrası şöyle konuştu: “İngenico olarak yazarkasaPOS’larımızı teknolojik anlamda sürekli güncelliyoruz. Dayanıklılığı, fiyat-kalite performansı, dokunmatik ekranı ve kullanıcı dostu menüleri ile yazarkasaPOS’larımız iş yeri sahiplerimiz tarafından çok tercih ediliyor. Sizlerin de bildiği gibi e- tax free , Zubizu, Hopi ve  yemek kartı uygulamalarımız ve son olarak Global Miles uygulaması ile kullanıcılarımızın hem  iş yükünü azalttık hem de zamandan tasarruf sağladık. Bu uygulamalarımızın yanı sıra Vestel ile yapılan iş birliği ile artık iş yeri sahiplerine İngenico’ya daha kolay ulaşma fırsatını da sunmuş oluyoruz. Vestel’in geniş bayi ağı, hizmet kalitesi ve bayilerindeki eğitimli personel ile satışlarımızın daha da artacağını ön görüyor ve bundan mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

Ingenico yazarkasaPOS satın almak isteyen iş yeri sahiplerine alternatif satış kanalları sunmaya devam edeceklerinin altını çizen Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal Vestel gibi bir teknoloji devi ile çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerini noktaladı.

  • Aslı Uzer

    Director / Product & Marketing / Ingenico Turkey

  • (T): +90 (212) 366 48 00