Ingenico Türkiye

Ingenico’dan Özel İstek Üzerine Kaçırılmayacak Full Kasko Kampanyası!

YazarkasaPOSlarının donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Ingenico, müşterilerinden gelen talepleri dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda müşterilerinin talepleri üzerine kasko kampanyasını yeniden hayata geçiren Ingenico, kampanyayı sadece seyyar yazarkasalar için değil, masaüstü yazarkasalar için de geçerli olacak şekilde başlattı.

Ingenico, 19 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Ingenico Seyyar Yazarkasa iWE280 veya Masaüstü Yazarkasa iDE280 alarak kurulumunu yaptıran herkese 3 yıl boyunca full kasko hediye ediyor. Üstelik kampanya kullanıcı hataları da dahil tüm onarımları içeriyor.

Uçtan uca ödeme konusunda dünya lideri olan Ingenico Group, 19 Kasım’da başlayacak Full Kasko kampanyası ile  iWE280 veya iDE280  YazarkasaPOS alarak mali kurulumunu gerçekleştiren herkese 3 yıl boyunca full kasko hediye ediyor. 31 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanya yazarkasaPOS cihazlarında kırılma, ıslanma, düşme gibi kullanıcı hataları sonucu oluşabilecek tüm onarımları da kapsıyor. 


Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal, “Ingenico Full Kasko” kampanyası ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Ingenico olarak müşterilerimizden gelen geri bildirimleri her zaman önemsiyor ve onları dinliyoruz. Full Kasko kampanyası da bu geri bildirimlerden aldığımız yorumlar sonrası tekrardan hayata geçiyor. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri yeni kampanyalarımız, ürün ve hizmetlerimiz için yol gösterici oluyor. Full Kasko kampanyası 19 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında geçerli ve kampanya kapsamında seyyar olarak kullanılan iWE280 veya masaüstü olarak kullanılan iDE280 model yeni nesil ödeme kaydedici cihazlarımızdan alarak kurulumunu yaptıran herkese 3 yıl boyunca full kasko sağlayacağız. Ingenico markasına güvenen kullanıcılarımızı düşünerek kurguladığımız kampanyamızda, günlük koşuşturma sırasında veya günlük kullanımlarda olabilen kullanıcı hatalarından kaynaklı, düşürme, çarpma, ıslatma ve buna benzer sebeplerle cihazda oluşabilecek tüm arızalar 3 yıl süresince ücretsiz olarak giderilecek.”

 

  • Aslı Uzer

    Director / Product & Marketing / Ingenico Turkey

  • (T): +90 (212) 366 48 00