Ingenico Türkiye

Ingenico iCiro Paketlerine Yeni Özellikler Eklendi!

YazarkasaPOS’larında teknolojik altyapıya ve uygulama zenginliğine önem veren Ingenico,  iş yerlerinin yükünü hafifleten uygulaması İCiro’ya yeni özellikler ekledi.

Uçtan uca ödeme konusunda dünya lideri olan Ingenico, Ingenico yazarkasaPOS kullanan iş yerlerinin ciro takibini kolaylıkla gerçekleştirmesi adına geliştirdiği iCiro uygulamasına yeni özellikler ekledi. iCiro MOBİL, iCiro BASIC ve iCiro PLUS paketlerinden oluşan iCiro ile Ingenico YazarkasaPOS’lardan geçen ciro miktarı günlük, haftalık, aylık ve seçilen tarih aralığında detaylı olarak raporlanabilirken, uygulama sayesinde işyerleri, ciro detaylarını kolayca takip edebiliyor. Mobil uygulamanın yanı sıra www.iciro.com.tr ve ikasa.com.tr web sitelerinden de tüm işlemleri yapabilen iş yeri sahipleri, iCiro’nun tüm paketlerine 1 aylık ücretsiz deneme paketi sayesinde hızlıca ulaşabiliyor.

iCiro Mobil ile cironuzun detaylarına hakim olun…

Ingenico yazarkasası olan iş yerlerinin anlık Ciro takibi ve Z raporu detaylarını akıllı cep telefonları aracılığıyla kolayca takip etmesini sağlayan iCiro Mobil, cironun nakit ve kredi kartı ödemelerine göre dağılımını, toplam ciro tutarını ve yazarkasaların üzerinde yer alan banka uygulamalarının her birinden ne kadarlık işlem yapıldığını raporluyor. Tüm bu hizmetler ise kullanıcılara iş takibi açısından büyük kolaylık sağlarken zaman kazandırıyor.

iCiro Basic ile tek tuşla bir çok işlem…

Kullanıcılardan alınan geri bildirimler sonrası yeni özelliklerin eklendiği ve yeni bir ara yüzü olan iCiro Basic ile nakit, kredi kartı, yemek çeki ile yapılan ödeme tutarları grafiklerle raporlanıyor. Ingenico YazarkasaPOS üzerinde yer alan banka uygulamalarının dışında kalan banka kartlarının yönlendirileceği ana banka seçimi merkezden yapılabiliyor. iCiro Basic ile işyerleri yine Z raporu bilgileri, gün ve saatlere göre satış bilgileri gibi raporlara da erişebiliyor. Banka uygulamalarından geçen adet ve ciro bilgisi, GİB’e gönderilen aylık raporların durum bilgisi yeni eklenen özellikler sayesinde alınabilirken, iCiro Basic hizmetini alan iş yerleri iCiro Mobil uygulamasından ücretsiz yararlanabiliyor.  

iCiro Plus ile A kalite bir hizmet…

iCiro PLUS ile işyerleri sahadaki yazarkasalarına farklı isimler vererek, gruplandırarak ciro takibi yapabilirken, KDV beyannamelerinde kolaylık sağlayan Z raporlarına da ulaşılabiliyor. Fiş detaylarını gösteren belge raporu, ödeme özetleri raporu, banka işlemleri raporu, satılan ürünler raporu, uygulama gün sonları gibi raporları da kullanıcıya ileten iCiro PLUS, aynı zamanda EKÜ doluluk bilgisini de tek merkezden takip imkânı sunuyor. Günlük, aylık, yıllık ve belirlenen tarih aralığında ciro takibi yapılmasına olanak sağlayan uygulamanın yeni özellikler arasında; banka uygulamalarından geçen adet ve ciro bilgisi, ana banka seçiminizde kolaylık sağlayan ve banka komisyon oranlarının kontrolünü sağlayan ciro ve adet bazında detaylı OnUS ve NotOnUs grafiklerinin takibi, GİB’e gönderilen aylık raporların sicil bazlı durum bilgisi ve GİB’e gönderilen detaylı rapor formatının görüntülenmesi yer alıyor.

Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal iCiro’ya eklenen yeni özellikler ile ilgili olarak şu şekilde konuştu: “Ingenico olarak yeni bir ürün geliştirirken müşterilerimizden gelen bildirimleri dikkate almaya önem gösteriyoruz. Geliştirdiğimiz ve yeni özellikler eklediğimiz iCiro uygulamasının temelinde iş yerleri sahiplerine daha fazla zaman kazandırmak ve onların merkezden ciro takibi yapabilmelerini sağlamak bulunuyor. Ingenico Yazarkasası olan iş yerlerinin anlık Ciro takibi ve Z raporu detaylarını akıllı cep telefonları aracılığıyla kolayca takip etmesini sağlayan yenilenen kullanıcı dostu tasarımı ve arayüzü ile Mobil uygulamamızı Google Play ve Apple Store’dan indirebilir ya da www.iciro.com.tr adresinden siteye giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz” dedi.