İnsan Kaynakları

Ingenico Group'da kariyer fırsatı

28 Ekim 2020 tarihi itibariyle Ingenico Worldline bünyesine katıldı. Ingenico, global bir şirkette çalışmanın ayrıcalığını bölgelere göre özelleştirilmiş iş olanakları ile birleştiriyor.

Worldline, ödeme sistemleri alanında Avrupa lideri, dünya çapında ise dördüncü büyük oyuncudur.

Global ve yenilikçi yapısıyla Worldline, işletmeler, bankalar ve çözüm ortaklarının yanı sıra tüm sektörlerdeki toplu taşıma kuruluşları, devlet kurumları ve endüstriyel şirketler için tercih edilen teknoloji ortağıdır. 50'den fazla ülkede 20.000'den fazla çalışanıyla Worldline, müşterilerine işletmelerine değer katacak ödeme değer zinciri boyunca sürdürülebilir ve güvenli çözümler sunar. Worldline iş yerlerine YazarkasaPOS ve EFTPOS yazılım ve donanın hizmetleri, finansal servisler ve mobilite çözümleri, e-işlem servisleri, yurtiçi ve yurtdışı yerinde ve sanal perakende çözümleri, yüksek güvenlikli ödeme işlemleri, e-bilet ve dijital hizmetler olmak üzere ödeme sistemleri alanında geniş bir çözüm portföyü sunar. Worldline 2019'da 5,3 milyar Euro proforma gelir elde etmiştir. 

Wordline olarak, tasarım, geliştirme ve entegrasyon mühendisliği, ürün pazarlaması ve stratejik pazarlama, satış, proje yönetimi, yönetim kontrol, iletişim ve insan kaynakları başta olmak üzere çok çeşitli alanlarda iş fırsatları sunuyoruz.

İş fırsatlarımızı görüntüleyin

 

Worldline hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.