YazarkasaPOS Çözümleri

Uçtan uca ödeme konusunda dünyada ve Türkiye’de lider olan Ingenico Group, iWE280 Seyyar ve iDE280 Masaüstü yazarkasaPOS cihazları ile 80 binden fazla işyerinin tercihi oldu.

ARGE çalışmalarına da hız kesmeden devam eden Ingenico, harici bilgisayar bağlantılı yazarkasa kullanan perakendeciler için geliştirilen  GMP3 protokolü entegrasyonu alanında 100’den fazla uygulama ile yüzlerce ünlü marka ile çalışmaya başladı.

Sahaya çıktığı ilk günden beri temassız ödeme, parçalı ödeme, indirimli ödeme gibi bankaların sunduğu tüm ödeme türlerini işyerleri ile buluşturan  Ingenico yazarkasa cihazları 2005’de hayata geçen ve tek ödeme cihazında birden fazla bankanın çalıştığı ve isim hakkı Ingenico’ya ait olan Ortak POS yapısını da destekliyor. Ingenico ayrıca, mağazalarında birden fazla yazarkasa kullanan perakende firmaları için geliştirilen özel bir iletişim protokolü olan GMP3 ile bağlantı alanında da en çok tercih edilen marka oldu.

Bugün tam 16 banka uygulaması ve 100’den fazla özel uygulama ile en fazla GMP3 entegrasyonu yapan firma konumundayız. Sektörel çözüm ortaklıklarımız arasında Sephora, Inditex Grubu( Zara, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Stradivarius, Oysho, Zara Home)  Multinet UP, Dominos, Create & Barrel, Kütayha Porselen ve ISS World gibi birçok ünlü marka var. Bu markalar kendi sistemleri ile Ingenico yazarkasalar arasında güvenli iletişimi sağlayan GMP3 çözümümüzü kullanmaya başladı ve maliyetlerini kontrol altına alarak mevcut sistemlerini en verimli şekilde yeni nesile dönüştürdü.