Eczane Entegrasyonu

TEBEOS Eczane Uygulaması Entegrasyonu

 

Yeni Nesil Ingenico Yazarkasalar, Türkiye Eczacılar Birliği uygulaması TEBEOS ile entegre çalışıyor.  TEBEOS’a, Ingenico yazarkasaPOSların entegrasyonu sayesinde, eczacıların hayatı daha da kolaylaşıyor. Bu entegrasyonla TEBEOS üzerinden yapılmış olan satışların yeni nesil yazarkasaPOSlardan otomatik olarak fiş çıktısının alınması sağlanıyor. 

Detaylı Bilgi

Eczanem Eczane Otomasyonu Entegrasyonu

 

Ingenico YazarkasaPOS’larla entegre olan Eczanem uygulaması, eczanelere ve müşteriye bir çok avantaj sunuyor. Eczanem ile eczaneler, sadece fiş keserek stok, reçete, fiyat ve ilaç miad takibi yapabiliyor. Müşteri ise aldığı fişte ilaçların ismini ve fiyatını tek tek görebiliyor. Entegrasyonun en önemli avantajı, bir otomasyon programı olan Eczanem ile stok takibi yapılabiliyor ve otomasyona bağlı pek çok alan yönetilebiliyor. 

Detaylı Bilgi

Farmakom Eczane Otomasyonu Entegrasyonu

 

1988 yılında kurulan FarmaGRUP; eczanelere hizmet üreten Farmakom A.Ş.'yi bünyesinde barındırıyor. 2016 yılı içinde Ingenico Yeni Nesil YazarkasaPOS cihazlarıyla sağlanan GMP3 entegrasyonu sayesinde Farkom Eczane Programı kullanıcıları, SGK ve Sağlık Bakanlığı’nın sunucuları üzerinden sağlanan veri işlemlerini hatasız,hızlı ve güvenli bir şekilde yapabiliyor. 

Detaylı Bilgi

Farmasyon Eczane Otomasyonu Entegrasyonu

 

Ebilgi Eczane Otomasyonu ile sunulan hizmetin temelinde, eczaneleri yarınlara taşıyacak "akılcı eczane yönetimi" uygulamaları bulunuyor. 

Farmasyon Eğitim ve Danışmanlık, eczanelerde kârlılığın arttırılarak sürdürülebilmesi için çözümler sunmak ve çağdaş eczane işletmeciliği konusunda yeni uygulama ve yaklaşımları paylaşabilmek amacıyla BEK'in (Bursa Eczacılar Kooperatifi) her biri alanında uzman danışman kadrosu ile 2011 yılından bu yana sektöre hizmet sunuyor.

Detaylı Bilgi

Tria Eczane Otomasyonu Entegrasyonu

 

Sağlık Bakanlığı ve ilgili kurumlardan gelen verisel işlemlerle ilgili yazılım kullanıcılarına nitelikli hizmet sunan TRİA Eczane Otomasyonu, ödeme sistemlerinin lider kuruluşu Ingenico ile gerçekleştirdiği işbirliğinden aldığı güçle katma değeri yüksek çözümler geliştirebiliyor. Ingenico Yeni Nesil YazarkasaPOS’ lar ile TRİA Eczane Otomasyonu arasında 2016 yılı içinde sağlanan GMP3 kablolu entegrasyon sayesinde eczanelerde SGK ve vergi yükümlülükleri noktasında yüksek maliyetli hatalar yapılmasının önüne geçiliyor. 

Detaylı Bilgi

 

RX Media Pharma Eczane Yönetim Sistemi Entegrasyonu

 

RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi, fonksiyonel çeşitliliğiyle eczanelerdeki tüm iş süreçlerinin en doğru şekilde yapılmasını sağlıyor.

Ingenico yazarkasaların RxMediaPharma® Eczane Yönetim Sistemi ile tam entegrasyonu sayesinde en doğru ilaç bilgisine kolayca ulaşılırken, eczanedeki süreçlerin sorunsuz işlemesi sağlanmış oluyor.

Detaylı Bilgi