Sadakat Uygulamaları Yeni Nesil Ingenico YazarkasaPOS'larda!

Aşağıda yer alan sadakat uygulamaları Ingenico iWE280 Seyyar YazarkasaPOS, Ingenico iDE280 Masaüstü YazarkasaPOS ve en yeni ürünümüz Ingenico Move/5000 F Seyyar YazarkasaPOS için hazırdır.

Ingenico YazarkasaPOS'u olan işyerleri, Hopi ile entegre çalışarak müşterilerine çeşitli avantajlar sunuyor.

Alışverişin app'i Hopi, milyonlarca üyesine anlaşmalı markalarda Paracık kazandıran ve kat kat değerli harcatan akıllı bir mobil sadakat uygulamasıdır. Hopi, mobil ödeme gibi bir çok özelliğiyle alışveriş deneyimini daha hızlı ve kolay hale getiriyor.

 

Ingenico YazarkasaPOS ile ödemelerinizde Zubizu' ya özel indirim ayrıcalıkları!

Ingenico Seyyar ve masaüstü yazarkasaPOS’lar tüketicilere sanat-eğlence, yeme içme, seyahat otomobil gibi birçok alanda özel ayrıcalıklar ve hizmetler sağlayan ZUBİZU ile tam uyumlu çalışıyor.

Tüketici ödeme sırasında uygulanan kampanyaların yanı sıra, ZUBİZU uygulamasına önceden tanıtılmış kredi kartı ile dilerse mobil ödeme imkanına da sahip oluyor. ZUBİZU kullanımı sırasındaki hız ise yazarkasa kullanımının sunduğu bir diğer avantaj. ZUBİZU üye iş yerlerinde, kullanıcının mobil uygulamasında yer alan QR kodu, Ingenico yazarkasaPOS üzerindeki barkod okuyucu kullanılarak veya manuel olarak girilebiliyor. Ingenico YazarkasPOS’ların bu uygulama ile tam entere çalışması sayesinde ZUBİZU’dan gelen avantajlı alışveriş seçenekleri kullanıcıya anında sunuluyor.