Turkcell Uygulaması Şimdi Ingenico YazarkasaPOS'larda

Ingenico’dan Turkcell’e Özel Yazarkasa’dan Online Satış Uygulaması

Ingenico Yeni Nesil YazarkasaPOS cihazları şimdi Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell bayilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Ingenico YazarkasaPOS’lar için geliştirilen özel Turkcell satış uygulaması ile Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell bayileri artık Ingenico YazarkasaPOS’lar üzerinden özel paket satışları, TL yükleme ve fatura ödemeleri işlemlerini anında yapabilecek.

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi Ingenico Group, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yazılım AR-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ingenico şimdi de kontör satış uygulaması dahil birçok paket satışını içeren özel Turkcell uygulamasını iş ortağı Interpay ile Ingenico YazarkasaPOS cihazlarında çalışır hale getirerek, Turkcell iletişim merkezleri ve Turkcell bayilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Ingenico yazarkasaPOS’lar için geliştirilen özel Turkcell satış uygulaması ile artık Turkcell bayileri Ingenico yazarkasaPOS’ları ile TL yükleme, fatura ödemelerinin yanı sıra cepten internet, ses paketleri, Turkcell TV gibi çeşitli Turkcell paketlerinin satışlarını da yapabilecek. Böylece Turkcell bayileri artık Ingenico YazarkasaPOS’ları ile sadece KDV fişi vermek için değil, katma değerli servis satışı yapmak için de kullanabilecek. Turkcell Satış Uygulaması hem iDE280 Masaüstü YazarkasaPOS, hem de iWE280 Seyyar YazarkasaPOS üzerinde çalışacak.

İş ortağımız Interpay ile birlikte Turkcell için özel geliştirdiğimiz satış uygulaması kullanıcı dostu ekranları ve gerçek zamanlı online işlemleri ile Turkcell bayileri ve iletişim merkezlerinin işlerini kolaylaştıracak ve verimlilik katacak.

Ingenico YazarkasaPOS satın almak isteyen veya mevcut Ingenico Yazarkasa’sına Turkcell uygulaması eklemek isteyen Turkcell bayiileri, bağlı bulundukları Turkcell Dağıtım Merkezi üzerinden veya www.kontorpos.com adresinden sipariş verebilir. Turkcell Dağıtım Merkezleri veya www.kontorpos.com sitesi üzerinden alınan Ingenico YazarkasaPOS’larda Turkcell uygulama ücreti fiyata dahildir.