Vodafone Uygulaması Şimdi Ingenico YazarkasaPOS'larda

Ingenico’dan Vodafone'a Özel Online Satış Uygulaması

Ingenico Yeni Nesil YazarkasaPOS cihazları şimdi Vodafone Türkiye bayilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Ingenico YazarkasaPOS’lar için geliştirilen özel Vodafone satış uygulaması ile Vodafone mağazaları, Ingenico YazarkasaPOS’lar üzerinden özel paket satışları, TL yükleme ve fatura ödeme gibi birçok satış işlemini tek cihaz üzerinden gerçekleştirebilecek.

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi Ingenico Group, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yazılım AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ingenico şimdi de kontör satış uygulaması dahil birçok paket satışını içeren özel Vodafone uygulamasını Ingenico YazarkasaPOS cihazlarında çalışır hale getirerek, Vodafone Türkiye mağazalarının hayatını kolaylaştırıyor.
 

YazarkasaPOS’larının donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Ingenico, işbirliği kapsamında Vodafone Türkiye mağazalarına özel olarak geliştirilen uygulama ile geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Vodafone Türkiye mağazaları artık Ingenico mobil yazarkasaPOS iWE280 ve masaüstü yazarkasaPOS iDE280 cihazları ile nakit ve kartlı TL yükleme, paket satışı, fatura ödeme ve daha birçok işlemi yapabilecek. YazarkasaPOS’larında teknolojik pratikliğe ve uygulama zenginliğine önem veren Ingenico, Vodafone mağazalarına özel geliştirmiş olduğu uygulama sayesinde mağazaların hem seyyar hem de masaüstü Ingenico YazarkasaPOS’ları sadece KDV fişi için değil, katma değerli servis satışları için de kullanabilmesine olanak tanıyor.

Ingenico YazarkasaPOS cihazları üzerinde çalışan uygulama Vodafone Türkiye mağazalarında iş akışlarını hızlandırarak müşterilerinin en iyi deneyime sahip olmasına olanak tanıyor ve bu sayede Vodafone mağazalarının verimliliği artıyor.

Ingenico YazarkasaPOS satın almak isteyen veya mevcut Ingenico yazarkasasına Vodafone uygulaması eklemek isteyen Vodafone mağazaları, Vodafone Merkezleri üzerinden detaylı bilgi alabilirler.